Souvislosti, které všude nenajdete

Skupina Chimera – 3. část

(Článek 166)

Čištění skupiny Chimera pokračuje. Jejich základna na Long Island nemůže být tak snadno odstraněna, protože je provázána s plasmatickou skalární sítí, která tvoří páteř Závoje a která sahá až do nadmořské výšky 13 840 metrů nad zemí. To je přesně ten bod, kde Chimera a Archonti spojují své síly, aby izolovali svoji karanténní Zemi.

Abychom vysvětlili, co se skutečně děje, budeme se muset potýkat s velmi hlubokými okultními znalostmi, které pro některé lidi mohou být za hranicí science fiction. Fyzici by plasmu popsali jako ionizovaný plyn, zatímco informovaný okultista by plasmu popsal jako skrytou rovinu (dimenzi) mezi plynným skupenstvím a čtvrtou éterickou plání:

Plasmatická pláň mezi fyzičnem a éterem je skrytým místem, kde Archonti ukryli většinu své temnoty a bylo to jejich největší tajemství. Plazmatická pláň byla stvořena jako výsledek torzních sil mezi fyzičnem a éterem, jako přímý důsledek kosmické anomálie, v době stvoření vesmíru a také se jí říká propast (Abyss). Může jí být dosaženo (což skutečně vůbec nedoporučujeme!) skrze skryté portály, které mohou být nalezeny uvnitř sephira daath na kabalistickém stromu života: Uvnitř plasmatických plání jsou kvantové singulární červí díry, v okultní terminologii nazývané jako Tunely Seta. Tyto červí díry obsahují strangeletové a topletové bomby a jsou svázány s fyzickým Černým Kamenem na Long Islandu. Tohle je hlavním důvodem, proč čištění plasmatické skalární sítě a Závoje trvá tak dlouho. Světelné síly tuto situaci řeší a dosáhly již významného pokroky v odstranění plasmatických strangeletových bomb, zatímco plasmatické topletové bomby stále zůstávají výzvou.

Existuje ještě další pláň, podobná té plasmatické, ale na mnohem vyšší oktávě, mezi vyšší mentální plání (manasic) a buddhickou plání. Tato pláň se nazývá membránou buddhi-manas a odděluje sféry Jednoty od sfér duality. Tato membrána byla vytvořena jako výsledek torzních sil mezi mentální a buddhickou (intuitivní) plání jako přímý následek kosmické anomálie při stvoření vesmíru. Tato membrána je první věcí, která nás oddělila od Zdroje, když jsme již před dlouhou dobou, v dávné galaktické historii, sestupovali do Stvoření, jako jiskry vědomí. Také hustota této membrány bude po Události značně zredukována, když bude konečně vyčištěna kosmická anomálie temnoty.

Jak Chimera pomalu ztrácí svoji sílu, začínají prosakovat zajímavé informace. Jsou představovány nové technologie a Východní Aliance dělá významné pokroky na finanční frontě pro zlomení nadvlády petrodolarového systému. Jak už pravděpodobně víte, uměle vytvářená panika kolem Eboly neměla takový účinek, v jaký Kabala doufala, a všechny jejich pokusy o vytvoření globální války se též rozpadají.

Skupina Chimera – 3. část

20.12.2018

Rychlá navigace: