Souvislosti, které všude nenajdete

Svědectví jednoho řidiče kamionu

Trávil jsem víkend na jedné menší benzínce. Bylo tam se mnou asi 12 jiných kamionů z různých zemí. Vytáhl jsem palety z mého návěsu a sestavil z nich sezení a stůl. Měl jsem zásoby vepřového masa a rozdělal jsem cestovní gril. Všechny jsem obešel a pozval. Postupně přišli všichni. Ir přinesl whisky, Němec karton piva, Chorvat rakiju, Francouz bagety, Rus vodku, Ukrajinec sladkosti, Polák další maso, Portugalec se omluvil, že už je venku dlouho a nemá zásoby, ale nikomu to nevadilo a přijali jsme ho mezi sebe, Ital donesl 3 láhve vína, ale na to došlo až v neděli ráno, když jsme léčili kocovinu... I místní zaměstnanec benzínky se po skončení šichty přidal k nám a všichni dohromady jsme strávili suprovou sobotu.

Bavili jsme se o svých životech, jedli, popíjeli a vyprávěli si zážitky z cest po Evropě. Trochu nikdo nerozuměl nikomu a trochu rozuměli všichni všem. V každém případě byla velmi přátelská atmosféra a já prožil jeden z mých nejlepších víkendů v této práci. Nikdo nikoho z ničeho neosočoval, nikdo neřešil politiku, byli jsme na jedné lodi. Obyčejní lidé z jedné branže ze všech koutů Evropy.

A co tím chci říct? Nikdo z nás nechce bojovat, nikdo z nás nechce válku, ať to je obyčejný Rus, obyčejný Ukrajinec nebo jakýkoliv obyčejný člověk odkudkoli z Evropy. I přes jazykovou bariéru se my normální lidi dokážeme domluvit, protože chceme...

Kdo to ale nedokáže, tak to jsou politici, kteří jsou ovládáni mocnými a nechutně bohatými tohoto světa, kteří si hrají na bohy, a které baví posílat lidi na smrt. Nezafungovalo jim ale ani BLM, nezafungovala jim propagace 57-ti pohlaví, nefunguje jim jejich Gréta a jejich "čistá" energie a dokonce se nedaří ani definitivně zničit Evropu pomocí migrace (i když se tento jejich plán daří částečně naplňovat). Přestává postupně fungovat také jejich štvavá politika, kterou praktikují pomocí jimi zatím celosvětově ovládaných médií, které jsou v jejich vlastnictví. Přestože nyní došlo k vyhrocení situace na Ukrajině, tak ani to jim neumožní vynutit si skutečnou válku. Překážkou je stále více probouzejících lidí, jejich zdravý rozum a jejich touha po pravdě. Přál bych si, aby mocní, bohatí a chorobně toužící po moci, včetně jimi koupených politiků, byli jednou separováni na nějakém odlehlém místě, aby si tam bojovali mezi sebou. My normální lidé se už mezi sebou domluvíme, stejně, jak jsme to tenkrát dokázali na tom parkovišti.

Svědectví jednoho řidiče kamionu

29.03.2022

Rychlá navigace: