Souvislosti, které všude nenajdete

Svět ovládají starobylé pokrevní linie (3. díl)

(3. díl)

Přes všechny padělané statistiky a "kouře a zrcadla", které vycházejí ze západních vlád, západní finanční systém – Federální rezervní banka a ECB – už dávno zkrachoval. Korporace Spojených států amerických vydávají falešné finanční údaje, aby vytvořily dojem, že je vše v pořádku. Pokud se lidé neprobudí a něco neudělají, zřejmě si zaslouží to, co je čeká, co se může rovnat předčasné smrti nebo zotročení do konce života. Nečekejte, že nás osvobodí jiní, kteří mají větší moc a vliv. Pokud se iniciativy chopí nějaká mocná skupina, opět hrozí, že později zase dojde k novému útlaku. Lidé musí převzít iniciativu a pak mohou požádat mocné skupiny o pomoc, aniž by se vzdali kontroly jako iniciátoři pozitivní změny. Pokud stále věříte v sílu svého národa, pak je nyní ten správný čas něco podniknout. Později už může být pozdě. Můžeme vyhrát, ale je třeba jednat.

Rodina Rothschildů měla odpor k Rockefellerům a v průběhu 20. století je postupně vytlačila v USA a Japonsku z mocenských pozic. Proto je nyní v Trumpově kabinetu tolik bývalých zaměstnanců Rothschildů. "Rothschildové" by se měli chápat jako zkratka pro skupinu aristokratických evropských rodin, které tvrdí, že jsou mateřskými potomky biblického krále Davida. Lze je vnímat jako vůdce náboženských Židů, jejichž víra se zhruba dělí na frakce Tóry (Starý zákon) a Talmudu (Babylónský zákon). Saúdská královská rodina, která je chazarskými satanisty a ve skutečnosti není muslimská se zase pokusila svými petrodoláři ovládnout sunnitský islám. Naštěstí se nyní dostaly pod kontrolu amerických vojenských bílých klobouků. David Rockefeller, který seděl v čele skupiny Bilderberg, Rady pro zahraniční vztahy a Trilaterální komise, byl absolutním šéfem petrodolarového systému a jeho smrt vytvořila obrovské vakuum. Velkou část současného chaosu a bojů v politickém systému USA lze vysvětlit bojem o zaplnění tohoto vakua, které po sobě zanechal. Henry Kissinger se ho pokusil nahradit, ale neuspěl. Rockefellerovi dědicové v čele s jeho dcerou Hillary Clintonovou (Rockefellerovou) svádějí urputný boj (boj o elektronické kradení hlasů) od té doby, co prohrála "volby" v USA s prezidentem USA Donaldem Trumpem.

Abychom pochopili zuřivý boj o moc, který probíhá ve světě, stojí za to podívat se na nejtemnější tajemství historie, které stojí za bankroty vládních společností. Společnost Bílého draka a členové čínské královské rodiny předložili zdokumentované důkazy, které si vynutí přepsání dějin 20. století. Dokumenty popisují tajné dohody mezi americkými prezidenty Franklinem Rooseveltem a Harrym Trumanem, čínským nacionalistickým vládcem Čankajškem a členy mandžuské královské rodiny. Dokumenty ukazují, jak Roosevelt, Truman a americký ministr zahraničí George C. Marshall postupem času převezli do USA 20 lodí naložených mandžuským zlatem a podvodně použili zlato na financování Rooseveltova New Dealu a Marshallova plánu. Zlato se od 30. let 20. století odváželo do USA pod příslibem, že se použije na financování rozvoje východní Asie a vytvoření federace, která by zahrnovala Mandžusko, Čínu, Koreu a Japonsko, uvedly zdroje z královské rodiny. Američané dali Mandžusku i tiskařské štočky, které jim umožnily tisknout americké dolary. Dva současní dědici mandžuského zlata Kim Young Hee a Zhang Sheng Zhi tvrdí, že byli pronásledováni, aby je zabili, protože mají zákonná práva na toto zlato v hodnotě 30 bilionů USD.
Nyní žádají, aby majitelé americké pobočky Federální rezervní banky Rothschild/Rockefeller/ Bush/Clinton/ zaplatili své dluhy vůči zbytku světa ve zlatě. Stručně řečeno; Chazarská mafie se zoufale snaží ukrást toto zlato odkudkoli, kde by ho mohli získat. Invaze do Libye byla neúspěšným pokusem ukrást Kaddáfího zlato a zemětřesení v Japonsku 11. března 2011 s útokem tsunami na japonské jaderné elektrárny bylo také zaměřeno na vylákání japonského císařského zlata. Chazarská mafie také zběsile "loví" královské rodiny s nároky na historické zlaté pokladny.

Svět ovládají starobylé pokrevní linie (3. díl)

17.04.2022

Rychlá navigace: