Souvislosti, které všude nenajdete

Svět podle Jamese Prestona – 3. část

(Článek 297)

Tajná stínová vláda řídí oficiální viditelnou vládu a v podstatě řídí všechna zásadní rozhodnutí

Tajná stínová vláda je síla, která skrytě vládne. Nyní je již jasné, že její existenci do značné míry zapříčinilo to, že americké a britské zpravodajské služby začaly skrývat a potlačovat znalosti o nacistické antigravitační technologii a o vyproštěných ztroskotaných UFO a tělech mimozemšťanů v Roswellu a na dvou dalších místech amerického jihozápadu. Viditelná vláda USA je udržována, aby sloužila jen jako vláda ceremoniální, ale většina výše postavených senátorů a zástupců, zejména ti, co jsou v čele zpravodajských výborů, dobře vědí, že většinu moci má Tajná stínová vláda, více než zvolení zástupci. Nejlepší dostupný popis Tajné stínové vlády podal Phdr. Richard Boylan. (http://www.bilderberg.org/secret.htm)

Vezměte si například agenturu Vnitřní bezpečnosti, novou policejní státní agenturu, stojící mnoho miliard dolarů, která byla zřízena za záhadných okolností. Nedávno ředitel "Úřadu pro bezpečnost v dopravě" (TSA) prohlásil, že nad touto svou agenturou nemá vůbec žádnou pravomoc. Když ani Kongres, který ji dle zákona zřídil, nemá nad touto agenturou pravomoc, tak k čertu, kdo ji teda má? Odpověď pochopitelně zní, že agenturu řídí Tajná stínová vláda a také řídí tajnou válku ve vesmíru a Kosmické velitelství USA. Dokud bude Tajná stínová vláda udržovat totální utajování ohledně UFO, antigravitace a volných energií, tak bude mít tak či onak kontrolu nad všemi politiky a byrokraty. Pak bude pro Američany nemožné, aby rozhodovali o tom, jak bude jejich země řízena, ani jak budou utráceny jejich peníze. Ale navíc tady stále probleskuje naléhavá a velmi zneklidňující otázka:

Kdo doopravdy řídí tajnou stínovou vládu a určuje její agendu?

Jsou tito vybraní vůdci Tajné stínové vlády ovlivněni a ovládáni mimozemskou agendou? Podepsali vládní činitelé v roce 1954 dohodu s entitami, které je přechytračily, obelhaly, zlákaly a zkompromitovaly za pomoci zrady a kontroly mysli? Je teď Tajná stínová vláda ovládána mimozemšťany a je tudíž Amerika pod kontrolou mimozemské agendy? Jsou snad ti, kdo tvoří Tajnou stínovou vládu, spolčeni s jednou skupinou mimozemských bytostí (takových, o nichž si mysleli, že jsou dobří, ale ukázalo se, že jsou zlí), aby získali technologie pro boj s jinou skupinou, o které si mysleli, že je mimořádně zlá a v průběhu času byli všichni obelháni, zkompromitováni a nyní jsou zapojeni do tajné kosmické války s podivnými konfliktními koalicemi, které zkompromitovaly integritu těch nejvyšších úředníků, kteří Tajnou stínovou vládu řídí? Jedním rysem této tajné kosmické války je mnoho hlubokých podzemních základen, které byly vybudovány a udržovány v relativním utajení. Existuje mnoho dobře podložených informací, že je americká vláda již po desetiletí buduje hluboko v podzemí. Začalo to hned po ztroskotání v Roswellu a mnohé tyto základny jsou propojeny vysokorychlostními vlaky. Také Rusové již mnoho let budují tyto velké podzemní základny. Po Druhé světové válce se zjistilo, že nacisti vybudovali mnoho podzemních továren, kde vyvíjeli antigravitační rakety s pokročilou technologií a prováděli zde výzkum nukleárních zbraní. Na konci války se jim povedlo obohatit velké množství plutonia, které předali Američanům, aby ho použili proti Japonsku. Stalo se to v rámci tajné dohody, když byla vyjednávána operace Paperclip.

Svět podle Jamese Prestona – 3. část

26.05.2019

Rychlá navigace: