Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 2. část

Tato protinacistická skupina – Společnost Bílého draka (SBD) se v roce 2008 pokusila vyvolat bankrot Spojených států amerických (ovládaných Chazary) zkonstruovaným pádem banky Lehman Brother, s cílem dosáhnout bankrot amerického deep state – chazarské mafie v USA. Američanům bylo tehdy řečeno, že už nemohou od zbytku světa nakupovat zboží na úvěr. Z tohoto důvodu se po pádu Lehman Brother obchodní deficit USA zmenšil z 696 miliard dolarů v roce 2008 na 381 miliard dolarů v roce 2009. Pokus způsobit úpadek amerického deep state by byl úspěšný, kdyby nebylo skutečnosti, že USA donutili státy Středního Východu, aby snížily cenu své ropy, za kterou ji pak USA nakupovaly. Dále vmanévrovaly Číňany do podpory komunistického agenta Baracka Obamu a do financování jeho režimu. Až později si Číňani uvědomili, že to je jen otrok Bushovců/Clintonovců/Rockefellerovců.

Přibližně ve stejném čase, v sérii různých epizod, které nikdy nebyly oficiálně zveřejněny, poslali členové SBD rukou psané dopisy čínskému politbyru, Vatikánu i britské monarchii, ve kterých naléhavě žádali o pomoc při zastavení genocidy lidstva. Výsledkem jejich úsilí bylo mimo jiné odstranění papeže Maledikta (Benedikta XVI.), abdikace holandské královny, španělského krále, belgického krále ad. To byl začátek částečné očisty západních vlád. Viditelným znakem této důležité změny bylo rozhodnutí Spojeného království, Francie, Německa, Itálie, Švýcarska připojit se k Asijské bance pro investici do infrastruktury pod čínským vedením. Výsledkem těchto dopisů Evropou nominovaný Výbor 300 schválil vyplacení více jak 5 bilionů dolarů na čínský plán infrastruktury OBOR. Gnostičtí ilumináti a někteří členové rodiny Rothschildů vytvořili nezvyklou alianci, aby zabezpečili zvolení Donalda Trumpa za prezidenta Spojených států. Americký ministr zahraničních věcí John Kerry byl předvolaný 8. prosince 2016 na základnu v Antarktidě a tam byl informovaný o tom, že Hillary Clintonová (Rockefellerová) nebude zvolena za prezidenta USA. V době volební noci došlo k tvrdým bitvám mezi speciálními silami na obrovské podzemní základně pod mezinárodním letištěm města Denver, které umožnily americkým vojenským podporovatelům Trumpa sebrat Hillary Clintonové mechanizmy na zmanipulování voleb.

Bylo to poprvé od volby prezidenta Ronalda Reagana v 80. letech minulého století, kdy prezidentský úřad Spojených států vyklouzl z rukou kriminální rodiny Clinton/Bush/Rockefeller. Výsledkem bylo, že genocidní frakce v americkém vojensko-průmyslovém komplexu byla nahrazena skupinou Amerika na prvním místě (America first). Tato skupina nyní naplno bojuje proti frakci globálního oteplování. Před zvolením Trumpa se uskutečnila i tajná jednání mezi americkou armádou a Ruskem, podle zdroje, který byl zapojený do těchto jednání. Výsledkem byla tajná dohoda, na základě které měli Rusi získat výrazně větší vliv na západní Evropu a Blízký východ západně od řeky Eufrat. Podle zdrojů zapojených do těchto rokování bylo cílem v podstatě nabídnout Rusku Evropu, výměnou za vojenskou alianci mezi Ruskem a Spojenými státy proti Číně. Rusi si nyní plně uvědomují, že mají rozhodující hlas a plánují toto využít na vytvoření spravedlivějšího, vícepolárního světového systému, podle zdrojů z ruské FSB (Federální bezpečnostní služby Ruské federace). Zažili však na vlastní kůži i to, že Američanům nemohou důvěřovat, protože oni v minulosti namluvili svým partnerům to, co chtěli slyšet a potom je zradili, dodávají zdroje. Nyní na podzim se uskuteční několik zásadních jednání týkajících se asijských tajných společností, Rusů a vojensko-průmyslového komplexu Spojených států. Společným cílem je donutit chazarskou mafii ke konečné kapitulaci. Na pořadu budou též rozhovory o reorganizaci světového finančního rozhodovacího orgánu. Pro úspěšnou reorganizaci bude klíčová role Indie, která má přibližně stejně velkou populaci jako má Čína (1,34 miliardy oproti čínské 1,41 miliardy), ta je však mnohem mladší. Podle Wikipédie, je více jak 50 % obyvatelů Indie mladších jak 25 roků. Obyvatelstvo Číny rychleji stárne a brzy se začne jejich populace zmenšovat. Populace Indie je mladá a rostoucí. Pod vedením premiéra Narendra Modiho má Indie nyní kompetentní hospodářské řízení a zažívá rychlý hospodářský růst. Je zřejmé, že důležitost Indie stoupá a bude soupeřit s Čínou a možná ji i překoná, jestliže budou pokračovat současné trendy.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 2. část

22.10.2019

Rychlá navigace: