Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 37. část

Na americké politické scéně v poslední době dominoval pedofilní vyděrač a agent Mossadu, Jeffery Epstein a také generální prokurátor za éry Bushe, proti-íránský "herec" William Barr, a to pravděpodobně není náhoda. Výběr osob Epsteina a Barra může být úmyslným poselstvím a odkazem na virus, nesoucí zhoubnou nákazu. Podle japonské vojenské tajné služby byl virus Epstein-Barr (E.B), známý také jako mononukleóza nebo "nemoc z líbání", jedním z prvních virů navržených nacistickou frakcí, který způsoboval rakovinu u vybraných obětí. V případě reálného světa ukazuje na zinscenovaný veřejný boj mezi agenty Deep state Epsteinem (Mossad) a Barrem (nacista / Mossad), který, jak se zdá, způsobuje v korporátních propagandistických médiích fatální selhání.

Podívejme se na pozadí zpackané operace Epstein, abychom zjistili, zda je skutečně součástí něčeho mnohem sofistikovanějšího. Zinscenování Epsteinovy "sebevraždy" ve vězeňské cele ve světle "důkazu" Barr okamžitě odsoudil, i když je dozorujícím státním zástupcem. Bezprostředně po "sebevraždě" byla vydána zpráva, která ukazuje, že Epstein měl v krku zlomenou kost, která se obvykle zlomí pouze tehdy, když je člověk úmyslně škrcen. Poté následovalo vydání "oficiální" pitevní zprávy, který ukázala, že to byla konec konců "sebevražda".

Zdroje Pentagonu tvrdí, že Epsteinovi bylo ve skutečnosti povoleno předstírat svou smrt výměnou za jeho plnou spolupráci při nadcházející akci proti více než 300 VIP osobám, které navštívily jeho pedofilní ostrov. Zpackaná "sebevražda" Epsteina umožnila Barrovi přetransformovat vyšetřování Epsteinových sexuálních zločinů na vyšetřování vraždy. To dává americké místní a vojenské policii mnohem silnější pravomoci. Samozřejmě po zinscenované Epsteinově smrti rychle následovala razie FBI na jeho ostrově. Agenti FBI na místě úmyslně otevřeli okno, aby mohl dron vyfotografovat krvavou postel uvnitř "chrámu" na jeho ostrově. Rovněž zprávy z webu napojeného na zpravodajskou službu amerického námořnictva, přinášejícího někdy informace, ale i dezinformace uvádí, že potápěči námořnictva našli zbytky dětských kostí na mořském dně poblíž Epsteinova ostrova. To znamená, že se skandál zřejmě posune od zneužívání nezletilých VIP osobami k rituálním obětem dětí, z nichž mnohé byly v před-pubertálním věku.

Britské zpravodajské zdroje MI6 varují, že použití Barra jako klíčové osoby při vyšetřování Epsteina by mohlo vést ke zneužití této kauzy "německými DVD" agenty, kteří by mohli takto odstranit některé své politické odpůrce obviněním z pedofilie. Tyto zdroje se shodují v tom, že svět čelí satanskému nepříteli: "Satanismus vidíme jako extremistický (fanatický) náboženský kult stejně jako všechny ostatní a stejně tak jako kontrolní mechanismus v nejvyšších patrech světového společenského řádu." Stejné zdroje rovněž uvedly, že případ Epstein byl "fiasko v celosvětovém měřítku na nejvyšší úrovni společnosti" a že vše bude nakonec zveřejněno. Také je namočen spolu s ostatními např. i syn královny (princ Andrew). Měl by podat vysvětlení a být vyšetřen. Zatímco tento britský královský zdroj je očividně nervózní z bezprostředních čistek pedofilů na vysoké úrovni, upozorňuje zase na to, že generální prokurátor Barr je zastánce tajných vojenských soudů, i když svět požaduje veřejné a spravedlivé procesy. Ačkoliv zatčení vysoce postavených pedofilů je dobrá věc, stále nevidíme žádnou zmínku v korporátních médiích o trestání válečných zločinů a lidí odpovědných za 11. září nebo masové vraždy v místech, jako je Irák a Japonsko. Další rozměr dění ve světě je samozřejmě finanční. V zásadě lze postoj vlády ve Washingtonu D.C. zredukovat do jediné věty: "Pokud nás necháte zkrachovat, zatkneme vás za pedofilii."

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 37. část

25.11.2019

Rychlá navigace: