Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 38. část

Zvýšený tlak na pedofily a lidi chycené do pasti Epsteinem souvisí s pokusem pokrevních linií v čele s Británií, podat žaloby proti velké rezervě (fondu s likviditou mimo účetní knihu), říkají zdroje MI6. Jedná se o právní mechanismus, důležitý pro kontrolu bankovního kartelu, vysvětluje zdroj a zároveň varuje, že "mnozí bankéři zemřeli" za snahu o použití tohoto mechanismu. Je třeba pochopit, že zbankrotování fiat bankéřů, kteří vlastní Washington D.C., EU a Japonsko, neohrožuje zdravou část těchto zemí, včetně nezkorumpovaných byrokratů a politiků. Ve skutečnosti by bankrot těchto "bankéřů" osvobodil všechny země od babylonského dluhového otroctví, o čemž mnoho lidí v západní vojenské a zpravodajské komunitě moc dobře ví.

Americká armáda bude během nadcházející nové kampaně i nadále plně financována, aby pomohla konečně zbankrotovat politický cirkus v D.C., politické očistě, a odstranění nelidských vůdců v Tel Avivu a ve Švýcarsku. Tuto situaci dokumentuje vývoz ropy amerického vojenského protektorátu Saúdské Arábie mimo USA (které platí obligacemi) do Číny (která platí penězi). Podle webu TankerTrackers.com, který sleduje ropné tankery a zásilky na základě satelitních snímků a automatických identifikačních systémů lodí, Saúdská Arábie vyvezla do Číny v červenci 2019 neuvěřitelných 1.802.788 barelů denně, což je nárůst o 96% ve srovnání se srpnem 2018. Naproti tomu vývoz do USA v červenci činil 262 053 barelů za den, což je pokles o 62% oproti srpnu loňského roku.

Návrh Saudské Arábie na vytvoření nové země o velikosti státu Massachusetts a investicí 500 miliard dolarů obchází stávající zákaz genetického vylepšování lidí. Chce zavést také nejrůznější potlačené technologie a ukazuje, že hlavní velení Spojených států se snaží alespoň zahájit založení odtržené civilizace. Establishment v D.C. se mezitím stává zoufalejším každý den. Na domácím poli narůstá počet incidentů hromadného střílení (ať už skutečných nebo falešných) a klesá jejich manipulativní výtěžnost, protože veřejnost je vůči nim už imunní. Pokus o zahájení falešných pravicových či levicových nepokojů v Portlandu v Oregonu také selhal.

Po neúspěšném úsilí o změnu režimu, které mělo ukrást ropu z Venezuely, Sýrie, Íránu a i z jiných míst, se partička neokonů z D.C. nyní pokouší odvrátit bankrot odkupem Grónska od Dánska. Také se snaží destabilizovat Hongkong ve snaze získat lepší vyjednávající pozici vůči Číně. Protesty tam začaly jako legitimní krok hongkongských občanů ke zrušení zákona, který by umožnil jejich vydání do Číny. Hong Kong je obydlen z velké části lidmi, kteří uprchli z komunistické Číny, takže tento zákon je opravdu znervózněl. Poté, co Čína ustoupila, protesty však podle zdrojů Asijských tajných společnosti přerostly v násilné akce profesionálních agentů provokatérů placených sionisty. Cílem bylo přinutit Čínu, aby použila nadměrnou sílu a zničila tak svou mezinárodní image, připouštějí zdroje CIA. Číňané se však poučili z protestů na náměstí Nebeského klidu v roce 1989 a používají již jen konvenční postupy na udržení pořádku, jako jsou vodní děla a zatýkání zvláště násilných jedinců. Záležitosti kolem Hong Kongu se začaly měnit, když Trump byl domácí opozicí nucen snížit cla o dalších 300 miliard dolarů z čínského zboží. Každý, kdo chápe reálný svět, ví, že bankrotující člověk, který nakupuje věci, jako Korporace USA a používá nesplatitelný dluh, není v silné vyjednávací pozici. Lidé, kteří profitují z distribuce levného čínského zboží v USA, tomu rozumějí.

Obrovský boj o ukončení politického cirkusu ve Washingtonu DC nakaženého infekcí EB (Epstein-Barr) bude dále pokračovat. Britské společenství Commonwealth, Vatikán, Rusové a Číňané chtějí, aby sionistická problémová parta trvale ukončila svoji činnost. Mějme ale na paměti, že sionisté budou proti tomu bojovat zuby nehty.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 38. část

26.11.2019

Rychlá navigace: