Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 39. část

Americký vojensko-průmyslový komplex podniká vážné kroky proti sionistům a připravuje mnohé z nich vyhostit do židovské autonomní zóny na Sibiři, tvrdí zdroje Pentagonu. Pentagon a jeho spojenci se nemohou dočkat až převezmou kontrolu nad sionisty, a dokonce i centrální bankéři a vůdci G7, kteří se sešli v Jackson Hole, ve státě Wyoming v USA a v Biarritzu ve Francii, připouštějí, že je nutný posun paradigmatu v globální ekonomice. Tyto kroky souvisí s rozhovory o globálním finančním resetu, který by ukončil sionistickou kontrolu nad soukromými centrálními bankami, tvrdí zdroje.

Celá řada hlavounů establishmentu již dnes veřejně požaduje finanční reset. Patří mezi ně šéfka MMF Christine Lagardová, ruský prezident Vladimir Putin, čínský prezident Si-Tinping, časopis Economist vlastněný Rothschildy a další. Všichni vyzvali k nahrazení amerického dolaru novou mezinárodní měnou, protože zájmy světové ekonomiky a zájmy americké, sionisty kontrolované Korporace USA Inc. jsou v zásadním konfliktu. Taková nová měna by se už ze své podstaty vymanila z podsionistické kontroly.

"Obchodní válka je hlavním nástrojem pro dosažení globálního měnového resetu", potvrdily zdroje Pentagonu. Americký prezident Donald Trump vyzval generální ředitele JPMorgan Chase Bank, Bank of America, Citigroup a další, aby získal podporu pro svůj postoj v obchodní válce. Zrušení veškerých dluhů na kreditních kartách v Kanadě společností JPMorgan Chase, zhroucení Deutsche Bank, odhalení podvodů General Electric, devalvace yuanu a dolar podložený zlatem, jsou součástí probíhajících složitých jednání o novém systému, dodávají zdroje.

Ať si Trump říká, co chce, čísla jasně ukazují, že nový systém zásadně sníží moc Spojeným státům. Spojené státy americké dnes představují pouze 10% světového obchodu, ale podle Bank of England používá americký dolar jako bezpečný přístav přes 70% globálního HDP. Z toho je zřejmé, že v každém případě globální měnový reset by Korporaci USA Inc. odebral obrovskou moc. Trump připustil, že by v této záležitosti mohl "vyhlásit národní výjimečný stav", vzhledem k tomu, že USA "po mnoho let ztrácely téměř bilion dolarů ročně". Tak vypadá úřadování amerického prezidenta, který je velmi blízko veřejnému vyhlášení bankrotu. I ostatní Trumpovy příkazy a akce poukazují na existenciální krizi. Pokusil se převzít Grónsko a jeho zdroje, chtěl účtovat spojencům plné náklady na vojenské základny USA "plus 50%" a chtěl uvalit cla na všechno čínské, to vše kvůli tomuto hrozícímu bankrotu, souhlasí více zdrojů. Americká armáda se připravuje na probíhající velké změny a postupně přebírá jednotlivé vojenské složky, zatímco námořnictvo převezme kontrolu nad různými zpravodajskými agenturami, tvrdí zdroje Pentagonu. To znamená, že novým vedoucím všech zpravodajských agentur v USA je podle zdrojů Pentagonu bývalý námořní viceadmirál Joe Maguire, tedy je novým ředitelem národní zpravodajské služby. Maguire převezme úřad po vyhazovu "agenta Deep State a ex-senátora Dan Coatse, ale také bývalého ředitele CIA John Brennana". Dokumenty související s vydíráním pedofilů a Jeffrey Epsteinem byly rozpečetěny 9. srpna a on byl "zasebevražděný" 10. srpna, aby se urychlilo stíhání ostatních lidí, protože "všechny důkazy jsou nyní přípustné bez jakéhokoliv soudního napadení", tvrdí zdroje Pentagonu.

Americká vojenská vláda de facto "vyhlásila válku židovské mafii v jejich nejsmutnější den, Tisha B’av", tvrdí zdroje. "První židovský chrám byl zničen v roce 586 př. n.l., druhý chrám byl zničen v roce 70 n.l., vyhoštění z Anglie roku 1290, vyhoštění ze Španělska roku 1492 a nyní ukončení sionismu na Tisha B’av může vést k nuceným přesunům do židovské autonomní oblasti na ruském Dálném východě. Na Židy bude dopadat stále více karmická spravedlnost za jejich staletí trvající proradnou činnost proti všen gojímům (ne-židům)", prohlašují zdroje Pentagonu.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 39. část

27.11.2019

Rychlá navigace: