Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 40. část

Informační zdroje uvádí: "Epstein je zjevně vojenským operativcem, jehož odhalení by mohlo vést k ukončení vydírání Západu a k ukončení operací Mossadu, sionistických parazitů, megaskupiny AIPAC a celé izraelské páté kolony." Sionista Epstein "zemřel" po 66 letech, 6 měsících, 22 dnech = 66,6 let v 6 hodin ráno v den židovského smutku.

Zdroje dále sdělily: "Trump přinutil Bibiho (izraelského premiéra Benjamina Netanjahua), aby zakázal vstup muslimským kongresmankám Ilhan Omarové a Rašidě Tlaibové a tak odhalil, že Izrael je despotický stát, ukončil jeho nadstranickou podporu a zároveň posílil jeho bojkot a omezil přísun investic. Bibi, válečný zločinec z 11. září a 11. března, nyní vypadá jako Trumpův lokaj, který přišel o velkou politickou podporu."

Trump prohlásil, že jak čínský prezident Si Tinping, tak i předseda Výboru FEDu Jerome Powell jsou "nepřátelé", a to jasně ukazuje, že bankrot USA vede jak k protisionistickým, tak k protičínským reakcím. Skutečný problém je však mnohem složitější. Guvernér Bank of England, Mark Carney, to vysvětlil ve velmi zajímavém projevu ke svým kolegům – centrálním bankéřům. Podle Carneyho je v Mezinárodním měnovém a finančním systému (IMFS) "hluboká nerovnováha" způsobená převážně "destabilizační asymetrií" v jádru celého finančního systému, která je způsobená americkým dolarem. USA nyní představují 10% světového obchodu a 15% světového HDP, ale dolar slouží jako měnová kotva pro země představující dvě třetiny světového HDP.

Ministerstvo financí USA vydalo následující prohlášení: "Ministr financí musí zvážit, zda jiné země nemanipulují směnným kurzem mezi jejich měnou a americkým dolarem za účelem zabránění správné platební bilance nebo získání nespravedlivé konkurenční výhody v mezinárodním obchodu. Ministr Mnuchin pod záštitou prezidenta Trumpa spočítal, že právě Čína je manipulátorem měny." Prezident Trump na Twitteru zveřejnil: "Naše země hloupě ztratila za mnoho let v obchodě s Čínou biliony dolarů. Nepotřebujeme Čínu a upřímně řečeno, bez ní by nám bylo mnohem lépe." Rovněž tweetnul: "Také je otázkou, proč platíme mnohem více na úrocích než Německo a některé další země?" Odpověď je samozřejmě taková, že americký dolar v současné podobě není pro americké hospodářství dobrý. Skutečným řešením je ovšem to, co tento korespondent říká už roky: USA musí vydat novou měnu oddělenou od současného amerického dolaru, který není měnou USA (jde o měnu Korporace USA Inc., nikoliv o měnu Republiky USA, která byla lidem ukradena).

Zdroj z jisté evropské královské rodiny říká, že se aktivně připravuje založení budoucí plánovací agentury. Měla by hlasovací strukturu založenou na současné světové realitě a ne na světě, který existoval po druhé světové válce, kdy vznikl systém, který nyní používáme, říká zdroj. Svět je jako obří tanker s velkou setrvačností a obrovskou kinetickou energií. Jeho otočení trvá dlouho, i když má nového kapitána, který chce změnit směr. Proto, přestože ke změnám dochází velmi rychle, tak se tradičními opatřeními celkový pokrok mění velmi pomalu.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 40. část

28.11.2019

Rychlá navigace: