Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 41. část

Klíčové informace, jak porazit Chazary, předala armádě skupina švýcarských matematiků, kteří analyzovali 43.000 nadnárodních korporací a dohledali, že toto množství firem je pod kontrolou skupiny okolo sedmiset jednotlivců, většinou bankéřů, tvrdí zdroje MI6. Toto je dnes již dobře známé "Ponziho schéma" s názvem Globální síť podnikové kontroly (GNCC = Global Network of Corporate Control), které je ve vzájemně propojených a ovládaných podnikových strukturách, říkají další zdroje. Vojenské síly tak mají jasný cíl, pokud chtějí osvobodit lidstvo. Tento seznam 700 jednotlivců je právě takovým jasným cílem, potvrzují zdroje Pentagonu. Americká Vojenská vysoká škola vytvořila řadu "pravděpodobnostních modelů" a přišla s reálným plánem, který by měl zajistit, že "Globální koalice pro právní stát" (The Global Coalition for the Rule of Law), tzn. lidstvo, nakonec zvítězí.

To neznamená, že válka již skončila, protože chazarská mafie doslova bojuje o přežití. Proto vyvolává potíže v USA, Velké Británii, Hongkongu, Íránu a jinde. Jedná se však o marné snahy, i když jsou lokálně nebezpečné, nepříjemné a realizuje je extrémně bohatý zločinecký gang. Nejvyšší satanský vůdce Benjamin Netanjahu a jeho gangsteři používají každý špinavý trik, co znají, aby zůstali u moci, ale sami Židé se jim musí postavit a porazit tyto své satanistické vládce nebo budou čelit spojené turecké, ruské, arabské, americké a íránské koalici, která je přinutí odstranit. Nebude to snadný boj. Dokonce i informace z webové stránky Debka napojené na Mossad říkají, že Netanjahu stále plánuje zahájit válku, aby zůstal u moci.

Angličtí poslanci vedou zemi do stavu chaosu a paniky, přestože bylo rozhodnutí ohledně EU již učiněno. Být uvnitř nebo mimo EU, to už je pouze takové kvílení a na tom už nezáleží, protože stejně nakonec EU nebude existovat, slibují zdroje MI6. Zůstat v EU by znamenalo ztratit suverenitu což je ve skutečnosti velezrada a nic jiného, říkají. Monarchie a vysoce postavení generálové britské armády jsou zajedno a pro suverenitu, ale nikoliv zkompromitovaní politici. Veřejné mínění ve Velké Británii je postaveno proti politikům, a to navzdory propagandistické kampani tisku, který je pouze agentem mega-konglomerátu kontrolovaným výše zmíněnými 700 lidmi, převážně bankéři.

Další ranou sionistickému Hollywoodu a velkým technologickým firmám může být zablokování 8.000 mil dlouhého optického kabelu z Los Angeles do Hongkongu, sponzorovaného společností Google a Facebook, ze strany prezidenta USA Donalda Trumpa, v rámci obchodní války s Čínou, uvádí zdroj Pentagonu. Trump také tlačí Francii, Spojené království, Německo a Japonsko, aby umožnily Rusku se znovu připojit ke skupině G-8. V rámci tohoto úsilí také uvažují o přijetí nabídky ruského prezidenta Vladimíra Putina na prodej ruských nadzvukových raket do USA. Nákup ruské hypersoniky by "donutil vojensko-průmyslový komplex inovovat a přestat znásilňovat americké daňové poplatníky", říkají zdroje Pentagonu. Rovněž konflikt na Ukrajině končí. Administrativa ukrajinského prezidenta Vladimíra Zelenského prokázala rozumný přístup a připravenost ke kompromisům, na rozdíl od svých předchůdců, uvedlo ruské Ministerstvo zahraničí ve svém prohlášení, které také citovala oficiální ruská tisková agentura TASS. Možná mírová dohoda na Ukrajině umožní mnoha aškenázským Židům vrátit se do své skutečné domoviny, která je na Ukrajině a nikoliv v Izraeli.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 41. část

29.11.2019

Rychlá navigace: