Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 42. část

Finanční systém ovládaný Chazary je čím dál nestabilnější a může se kdykoli neočekávaně zhroutit. Společnosti využívaly peníze centrální banky a většina si půjčovala za záporné úrokové sazby, aby odkoupily zpět své vlastní akcie. Jinými slovy, kolem 700 chazarských gangsterů, kteří vlastní západní centrální banky, tisknou peníze, aby si půjčovali sami sobě, a mohli si koupit více společností, které dnes vlastní. Mezitím reálná ekonomika vykazuje známky kolapsu a vypadá to, že se pohybuje po spirále smrti.

Chazarská mafie, která čelí bankrotu své Korporace Washington DC, zinscenovala "útok" na výrobu ropy v Saúdské Arábii v zoufalé snaze zahájit svou dlouho plánovanou 3. světovou válku, souhlasí více zdrojů. Útok měl dvojí účel: Zabránit bankrotu USA zvyšováním cen ropy a přinutit země, jako je Čína, aby kupovaly americkou ropu; a za druhé, manipulací vtáhnout íránskou a americkou armádu k zahájení třetí světové války, způsobit "Armageddon" a vydláždit cestu pro Jareda Kushnera jako "Mesiáše". První věc, kterou je třeba pochopit, je to, že íránský "nejvyšší vůdce" Alí Chameneí a prezident USA Donald Trump jsou zaměstnanci rodiny Rothschild. Ti z vás, kteří stále konzumují žvásty korporátních médií, proveďte si prosím nějakou nezávislou kontrolu faktů. Spousta z vás už ví, že jsou veřejně dostupné materiály, které říkají, že pokaždé, když Donald Trump zbankrotoval jako podnikatel, byl rodinou Rothschildů zachráněn. Věděli jste však, že Ajatolláh Chomeini, vůdce íránské revoluce, je ve skutečnosti britsko-indickým dědictvím a je spojován s britskou ropnou společností? Společnost BP vlastněná Rothschildem byla tehdy známá jako anglo-íránská ropa.

Mnoho lidí v americké vojenské a zpravodajské komunitě se ale stále drží naděje, že Trump se paktuje se sionisty pouze jako součást své komplikované lsti, která je má odstranit z kontroly nad USA. Zdroje Pentagonu říkají, že se Trump podílí na "kontroverzní smlouvě o vzájemné obraně s Izraelem, která je ale protikladem skutečných vztahů izraelských obranných sil a amerického Ministerstva obrany a nemusí být nikdy ratifikována Senátem, protože ani Smlouva OSN o námořním právu nemohla být ratifikována, protože k jejich blokaci stačí pouze 34 senátorů." A navíc: "I kdyby byla ratifikována, Izrael nebude moci "tento šek inkasovat", protože americká armáda už nebude prolévat žádnou krev pro sionisty, když je obklopena systémem S400, podvodními atomovými bombami, a pokročilými raketami a drony z Ruska, Íránu a Hizballáhu", pokračují zdroje.

Izraelský zločinný premiér Netanjahu také navštívil Rusko jménem svých pánů z domu Rothschild v naději, že získá podporu pro přímé izraelské útoky na Írán. Ruský prezident Vladimír Putin mu vyčetl nepokoje a místo toho pohrozil, že sestřelí jakékoli útočící izraelské letadlo, potvrdily zdroje Pentagonu.

Gordon Duff z Veterans Today (který má rozsáhlé kontakty s letectvem USA) píše, že to byli Izraelci, kteří zaútočili na Saúdskou Arábii a pak se pokusili z toho obviňovat Írán. Navzdory tomu všemu se některé z našich zdrojů z Pentagonu stále zjevně drží naděje, že Trump tajně pracuje proti sionistům, i když předstírá, že dělá vše, co chtějí. Říká se, že Trump vyslal "zlověstné varování Izraeli tím, že vyhodil Johna Boltona den před 11. zářím a odhalil izraelské špionáže Bílého domu a Kongresu". "Trumpovo veřejné odmítnutí izraelské špionáže bylo jen krytí, věří další zdroj. Saudové jsou oslabeni útokem na ropná zařízení poblíž Rijádu", říká zdroj. V každém případě útok na saúdská ropná zařízení, který se zřejmě velmi zveličuje, poskytuje krátkodobou výhodu vládě Korporace USA. Trump tweetnul: "Povolil jsem uvolnění ropy ze strategické ropné rezervy, bude-li to nutné, v dostatečném množství pro udržení dobrého zásobování trhu. Také jsem informoval všechny příslušné agentury, aby urychlily schválení ropovodů, které jsou v současné době v procesu schvalování v Texasu a v dalších státech". Když si to přeložíme do jiné řeči tak nám vyjde: "Prodáním více ropy se zatím vyhneme bankrotu." Tato snaha o odvrácení bankrotu přichází v době, kdy se Britské společenství, Číňané, Rusové a většina zbytku světa snaží přesvědčit americko-vojensko-průmyslový komplex, aby umožnil bankrot americké korporátní vlády.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 42. část

30.11.2019

Rychlá navigace: