Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 43. část

Korporace USA, která v roce 1871 převzala vládu od Republiky Spojených států amerických, byla pro americké obyvatele katastrofou, zejména v posledních letech. Skutečná životní úroveň 90% Američanů stále klesá od roku 1972; USA mají nejvyšší míru uvězněných na světě a také náklady na léčbu jsou nejvyšší na světě, i když délka života klesá. Vzdělávací standardy jsou skličující a navíc Kongres, který nepodporuje 90% Američanů, řídí sionističtí fanatici (To je ten "americký sen"). Pozitivním plánem je nahrazení americké korporace demokratickými Spojenými státy Severní Ameriky. V tomto plánu by se neporažené elitní kanadské ozbrojené síly mohly sloučit s americkou armádou. Američané by získali dobrou vládu, ale tento plán nezahrnuje to, že by Američané byli pod kontrolou Castrova syna a pravděpodobného bratrovraha Justina Trudeaua, uvádí zdroje MI6.
Pro ty, kteří si stále myslí, že Trump je jejich spasitel, přemýšlejte o následujícím. Nyní existuje více než 120 000 zapečetěných obžalob, ale Trump brání tomu, aby se veřejně soudně jednalo. Slíbená pravda Trumpem o 11. září také ještě nebyla oficiálně odhalena. Trumpovým zetěm je Jared "666 Pátá Avenue" Kushner. Dále zdroje Pentagonu dodávají, že Trump dělá vše, co je v jeho silách, aby zastavil vojenské soudy. Zatím stále ještě doufáme, že Trump jen hraje se sionisty politickou hru, jak mnozí věří, ale jeho akce zatím ukazují opak. V každém případě je stejně americká korporátní vláda matematicky odsouzena k zániku, i když se jí podaří ještě na krátko oddálit bankrot. Legendární investor Jim Rogers, který měl diskuzní příspěvek v Klubu zahraničních korespondentů v Japonsku, předpovídá, že současný finanční systém se "zhroutí" nejpozději v následujících 2 až 3 letech a Federální rezervní výbor USA zcela zmizí. Rogers, stejně jako většina finančníků, zná současný systém, který je založený na záporných úrokových sazbách a čerpání peněz do "zombie" společností což ho jednoznačně odsuzuje k zániku. Jak uvádí Bank of America, finanční aktiva USA mají nyní hodnotu více než pětinásobeku HDP. Jinými slovy, aktiva by musela klesnout o 80%, aby odpovídala reálné ekonomice.

Americké soudnictví povolilo hromadné žaloby proti bankám. Mnoho bank, včetně J. P. Morgan, Deutsche Bank, Barclays, Bank of New York Mellon, Societe Generale, Commerzbank a dalších je nyní považováno za skupiny organizovaného zločinu a je na ně uplatňován zákon RICO (Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act, Zákon proti nezákonným obchodům, ovlivňování a korupci) a další zákony proti gangům. Tyto zákonné kroky nejsou jediným znakem kolapsu finančního systému. Pohled na americké úvěrové trhy ukazuje, že katastrofa již začala. Nyní existují vysoce rizikové půjčky anebo dluhopisy v hodnotě 3128 bilionů dolarů, ať už jde o nemovitosti nižší bonity nebo pochybné firmy. To je téměř dvojnásobek částky, která byla vidět těsně před krachem Lehman. Navíc to nezahrnuje přes 200 bilionů dolarů (10krát HDP) ničím nepodložených závazků vlády USA. A ještě jeden finanční propadák: Vládní finanční společnosti pro bydlení, které vlastní vláda USA, Fannie Mae a Freddie Mac, mají kapitálový nárazník celkem ve výši 6 miliard USD (každá po 3 miliardách USD), ale ručí za hypoteční cenné papíry ve výši téměř 5 bilionů dolarů. To znamená, že jejich zadlužení je 1 000 ku jedné. Finanční guru Jim Rogers předpovídá, že se celý finanční systém do dvou let zhroutí, ale mnozí odborníci tvrdí že je pravděpodobně velký optimista. Může se to stát každým dnem. Přinejmenším, divoce nadhodnocená, ne-li přímo podvodná "realitní" společnost WeWork, může být okamžitým spouštěčem kolapsu. Několik japonských zdrojů nám sdělilo, že Japonsko je neustále vystaveno mnoha hrozbám (zemětřesení, jaderné bomby ad.), aby muselo stále více platit Korporaci USA. Dalším nestabilním prvkem je Světová banka ovládanou Rockefellerem a Světová zdravotnická organizace, která nepřímo vyhrožuje zabitím 80 milionů lidí...

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 43. část

01.12.2019

Rychlá navigace: