Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 44. část

Americká armáda zatím posiluje své postavení na Blízkém východě v rámci příprav na nadcházející světové změny. Naše zdroje z Pentagonu informují: "Bývalý šéf izraelských obranných sil Benny Gantz může být příštím izraelským premiérem, jehož strana zahrnuje dva další bývalé náčelníky těchto sil." To znamená, že vliv Pentagonu nyní oficiálně sahá od Saúdské Arábie a Egypta po Izrael, dodává zdroj. Bude to dobré pro mír na Středním východě, vysvětluje zdroj, protože Gantz potřebuje podporu arabských stran a papírový tygr IDF (Izraelské obranné síly) se mají na pozoru před vyspělejšími ruskými a íránskými zbraněmi, takže by je to mělo odrazovat od jakékoli jejich budoucí agrese.

"Sesazení Bibiho (Benjamina Netanyahua), protesty proti Sisimu v Egyptě a americké jednotky v Saudské Arábii, aby "chránily" prince Salmana znamená, že Trump drží na uzdě tři diktátory, aby akceptovali nový Blízký východ pod kontrolou Ruska, Číny, Íránu a Turecka", poznamenává zdroj. Další věc, kterou zdroj Pentagonu uvedl tento týden, byla skutečnost, že tři společnosti z vojensko-průmyslového komplexu jsou pod silným tlakem. 1) Lockheed s poruchovými stíhačkami F-35, 2) Boeing s typy 737, 787, 777 a 3) Raytheon s raketovým systémem Patriot, který selhal. Toto je špatná zpráva pro sionisty a Deep state, ale dobrá pro mír v multipolárním světě.

Také jsme dostali velmi zajímavé zprávy od zdroje CIA v USA, které zde doslovně publikuji, protože jsem od mnoha zasvěcených na vysoké úrovni nezávisle na sobě už o podobných věcech slyšel: "K tomu, aby byla Killery stíhána (rozuměj Hillary Clinton, kill znamená v angličtině zabít), by musela být celá CIA sesazena a celý falešný národní bezpečnostní systém, který byl zřízen za účelem krytí zločinů a k účelu získávání peněz z černých operací a krytí mnoha tajných operací, jakož i k osobnímu obohacování nejvyšších kontrolorů tohoto systému. Celý tento systém by musel být prohlášen za zločinný a poté zredukován asi o 95 %."

"Clintoni byli CIA, jejich styčným důstojníkem byl G. H. W. Bush; Killery byla zplozena při okultním obřadu, údajně nejvyšším Rothschildem, a Bill, nelegitimní syn Nelsona Rockefellera byl zplozen stejně tak. Takže odtud pramenila jejich obrovská moc a podpora. CIA tato fakta podřadila pod národní bezpečnost, takže všechny důkazy proti Killery a Billovi a Clintonově nadaci byly chráněny v rámci národní bezpečnosti a nemohly být použity k žádnému trestnímu stíhání. Killeřiny e-maily poskytly Číňanům jména agentů (kteří tak byli obětováni), chtěli tímto získat důvěru a vytvářet dezinformace, které by Číňany uváděly v omyl. Killery hrála roli dvojitého agenta, klamala Číňany, pomáhala jim s budováním, aby na nich později mohli parazitovat soukromí bankéři ze City of London."

"Killery je přední představitelkou satanské a pedofilní sítě a je satanskou čarodějkou skupiny Molocha v Kalifornii, kde se obvykle účastní měsíčních okultních obřadů." Pizzagate příběhy jsou všechny pravdivé a jsou propojeny s Epsteinem, NXIVM a mnoha dalšími, s obchodováním s dětmi a s okultním systémem obětování dětí po celém světě.

"Kabalista Bush / Scherf je součástí nacistické čtvrté říše, je uctívač Černého slunce a je součástí Sionisty řízeného City of London, které souvisí s různými okultními kruhy z dob Johna Deeho a Aleistra Crowleyho, kteří byli napojeni na entity z temné strany. Důvodem obchodů s dětmi a jejich obětováním je pro tyto "lidi" tak důležité, protože se tito zločinci domnívají, že tyto rituální praktiky musí používat ke kompromitaci a kontrole všech důležitých úředníků a vedoucích společností a také slouží k uspokojování energetických životních potřeb Baala / Molocha, který je na oplátku zmocní k řízení světa a oni zůstanou nesmírně bohatí. Někteří z nich jsou navíc sami závislí na krvi a hormonech svých obětí."

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 44. část

02.12.2019

Rychlá navigace: