Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 46. část

Zdroje Pentagonu nám také sdělily: "Šéf štábu náčelníků štábů Joseph Dunford odchází, aby se připojili ke generálovi Jamesu Mattisovi a generálu John Kellymu jako vedoucí vojenští vůdci podporující Trumpa v jeho boji proti sionistům a Deep State". Generální štáb je nyní veden armádním generálem Markem Milleym, zatímco náměstkem a de facto poradcem pro národní bezpečnost je mariňák a major Matt Pottinger, který tam byl přiveden bývalým generálním ředitelem obranné zpravodajské agentury, Michaelem Flynnem.

Britské zdroje královské rodiny říkají, že když americká vláda Korporace USA nezaplatí splatné platby, bude muset sehnat peníze, nebo zlato, aby se udrželi nad vodou. Zdá se, že to vysvětluje, proč jejich zločinecká skupina Federální rezervní výbor tiskne v hotovosti od 25. září 100 miliard dolarů denně !!! a slibuje, že rotačky pojedou stále, dle potřeby.

Nyní se podívejme na absurdní politickou frašku, která se odehrává ve Velké Británii. Takto shrnul situaci zdroj MI6: "Británie je v chaosu a blíží se k občanské válce". MI6 vydal varování, že Německo v nejistých světových podmínkách "sundalo rukavičky a vytáhlo na nás nože". Je to neoficiální válka. Je zřejmé, že Britové dávají v poměru 2:1 přednost Brexitu, zatímco politická garnitura se tomu snaží zoufale zabránit. Britská armáda ví, že politici byli podpláceni a vydíráni, aby šli proti vůli lidu, a proto bude-li to nutné, bude podle toho jednat.

Izraelské obranné síly a nezfanatizovaní Židé už začínají rozumět tomu, co se děje. Netanjahu nedokázal vytvořit vládu a je jen otázkou času, než půjde do vězení. Vraťme se ale zpět do historie a podívejme se na skrytou historii 20. století, kterému dominovala ďábelská sionistická spiknutí k zotročení lidstva. První věcí, kterou je třeba zmínit, je, že Adolf Hitler byl (podle rakouské parlamentní komise a dalších zdrojů) Rothschild a jeden ze zakladatelů Izraele. Japonci nám sdělili, že sovětský diktátor Joseph Stalin byl také Rothschild. Sionističtí, mesiánští náboženští fanatici patří mezi největší masové vrahy v historii. Jejich nedávné poslední zločiny zahrnují 11. září, Fukušimu, malajský let 370/17, masové vraždy v Sýrii a mnohé další. Jsou spojováni s lidskými oběťmi ve velkém měřítku a i s faktem, proč v USA zmizí každý rok 40 000 dětí.

Toto je pravděpodobně to, co Gnostičtí Illumináti a lidé z MJ-12 považují za "ničemnou umělou inteligenci". Je to starověký, neuvěřitelně inteligentní a neskutečně zlý kult vytvářející lidské otroky. Použil pro svou agendu vládnutí kontrolu mysli, informací (náboženství), kontrolu potravin, peněz, moci a síly (pomocí armád a vrahů). Anglické slovo government = vláda, vzniklo právě ze slov govern = ovládat, ment = mysl. Slabinou této nelidské síly je její soustředění na nejvyšší úrovně moci a bohatství. Americká armáda musí vyvinout veškerý důvtip a sílu, aby tyto "lidi" zbavila moci. Sami neodejdou. Musíme pokračovat v boji tak dlouho, dokud nebude tato prastará, protilidská síla jednou provždy poražena.

Čína by nikdy neměla šanci předběhnout Západ, kdyby nebyl Západ nakažen sionistickou hnilobou. Jakmile bude tato infekce vyléčena, Západ bude moci být v harmonii a přátelství s Čínou, Ruskem a všemi ostatními. Pak konečně svobodně zahájíme nový věk. Věřím, že to dobře dopadne a že lidstvo vstoupí do tohoto nového šťastného věku v lásce a hojnosti pro všechny bez rozdílu! V Evropě, Africe, Asii, Americe... A nejen lidstvo, zvířata a rostliny, ale i celá naše planeta.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 46. část

04.12.2019

Rychlá navigace: