Souvislosti, které všude nenajdete

Tisíce let temné síly zatemňovaly Světlo poznání

(Článek 42)

Tisíce let temné síly zatemňovaly Světlo poznání a obrušovaly jasné kontury védských životadárných slov a převracely jejich význam. Z tohoto převráceného, zrcadlového materializmu je zrůdně odvozen všechen život. Ne z ducha Úplnosti, nýbrž pouze z hmoty. Celý svět je postupně zpředmětňován a personifikován tak, aby byl nakonec "amrtam", nesmrtelný živý duch, přeměněn na omamný nektar bohů, a aby z dokonalého duchovního Člověka vznikl postupně spodinový a pověrečný materialista.

Proces volby toho správného a výběru toho pravého, při kterém se zlatý sóma coby vědomí pročišťuje pomocí duchovního síta poznání, se stal postupně pouze materiálním sítem z ovčí kožešiny. Ovčím rounem, na kterém pravěcí napodobitelé duchovního obřadu sómy začali zachytávat fyzická zrnka zlata. Z duchovního symbolu pročištěného vědomí se tak stalo zlaté rouno dávných mýtů a legend. A zářící sóma coby vršan, ten prýštící a duchovně oplodňující se stal - fyzickým býkem.

Samotný proces pití poznání, přijímání světla vědění a proces lidského usilování o sladké poznání, vyjádřeného védským slovem madhu (med) - se proměnil materializováním v pití medoviny a stal se propagací alkoholismu. Dodnes je hmotná nápodoba opojného ducha poznání - latinsky spiritus, spojena s názvem alkoholu - špiritusu a miliony nevědomých otroků tohoto zrádného, temného boha napodobují opičím způsobem védský obřad přijímání ducha poznání už jen tak, že pijí chemický špiritus. Písně, které pod vlivem chemicky vyrobeného "ducha poznání" tyto polozvířata zpívají, však již dávno neslouží Indrovi, zářícímu jádru vědomí lidskosti a jednoty, ale pouze Afroditě a její moci, pohlavní lásce a rakovinovému bujení těla bez ducha. Chtonické, temné síly zákeřně vyměnily značky na vybudovaném výtahu lidské kultury a směr nahoru byl zaměněn za směr dolů. Přestože většina uživatelů výtahu stále mačká dávno domluvený symbol ke světlu, veze je výtah, aniž to sami často tuší, přesně opačným směrem, než si přejí.

Více informací na: www.bezleku.cz
Kniha: Osvoboďte zakletou princeznu, svoji duši

Tisíce let temné síly zatemňovaly Světlo poznání

16.08.2018

Rychlá navigace: