Souvislosti, které všude nenajdete

Třetí světová válka – kdo stojí proti lidstvu (1. díl)

(1. díl)

Hluboko pod zemí se po celém světě nachází podzemní vojenské základny "DUMBS", kde dochází ke kontaktům mezi lidskou "elitou" a mimozemskými bytostmi. Mainstream má za úkol zesměšňovat tyto informace při každé příležitosti. Je to promyšlený a zorganizovaný plán těch, kteří v pozadí tahají za nitky a navíc je podpořený nevědomostí jejich akademických pěšáků a netečností otroků Systému. Akademické báchorky, kryjící toto, dnes už veřejné tajemství, jsou čím dál, tím více bizarnější a zoufalejší, vzhledem k již známému, obrovskému množství dat a ke stále se vynořujícím důkazům o těchto skutečnostech.
Ovládání a zotročování lidských bytostí není jen dílem jiných lidí. Ti sice sehrávají svou roli v zotročování jeden druhého, ale síla, která řídí tento ovládací proces, zdaleka není lidská a právě ta programuje v tomto smyslu naše ego. Výsledkem je, že takto zmanipulovaní lidé pak odmítají vše, co neodpovídá jejich naprogramování. K tomu je ostatně tento ovládací program určen. Vše, co se odchyluje od zavedeného normálu, je s arogantním mávnutím ruky a výsměchem zavrženo, odsouzeno a zaplaveno klišé prohlášením: "ses zbláznil", "to je ale blbost", "no jo další nesmyslná konspirace". Naprogramovaní lidé nejsou schopni logicky zpracovávat informace, které nejsou v souladu s jejich operačním systémem v hlavě, dokonce nevidí, neslyší a nepřijímají ani ty nejzákladnější a nejevidentnější důkazy. Abyste si mohli popovídat o alternativních informacích s takto naprogramovanými lidmi, musíte nejprve narušit a zpochybnit do nich vložený program, který je ovládá. Teprve potom je možno začít s nimi vážně diskutovat a pomáhat jim odstraňovat manipulativně vložené dezinformace. Naše fantomové "Já" automaticky reaguje na ovládací program podle toho, jak Systém mačká na tlačítka ovládání a ti, kteří stojí za oponou a za Systémem se s uspokojením usmívají, že další vězeň popírá existenci svého vlastního vězení.
Za vším stojí skrytá temná energie, která má ve starověkých a moderních kulturách různá jména, ale to, jak byla tato síla vždy popisována, jaké má cíle a jaké strategie tyto entity používají, je překvapivě všude shodné. Křesťanství hovoří o démonech, islám o džinech, gnostici varují před Archonty, kmen Zulu je nazývá Chitauri, středoameričtí šamani jim říkají Supai – Predátoři. Tato negativní síla je vnímána po celém světě pod různými jmény, ale je to jedna a tatáž síla. Nekonečné zástupy velebených bohů a bohyň, které uctívaly starověké národy, reprezentovaly často tutéž sílu. Sílu utrpení, nenávisti, ovládání, zotročování, násilí a krve, podobně jako satanismus, který tyto "temné bohy" uctívá také. Tyto děsivé entity měli a stále mají s lidstvem ty nejohyzdnější a nejodpornější plány.
Don Juan Matus, mexický šaman citovaný v knihách Carlose Castanedy, popsal únos lidstva velmi působivě v Castanedově poslední knize (Aktivní část nekonečna):
"Z hlubin kosmu se vynořil predátor a převzal vládu nad našimi životy. Lidské bytosti jsou jeho vězni. Tento predátor je naším pánem a vládcem. Udělal z nás poslušné, bezmocné bytosti. Pokud chceme protestovat, náš protest okamžitě potlačí. Pokud chceme jednat nezávisle, zajistí, abychom to nedělali... Ano, jsme ve vězení!"
Ovládli nás. My jsme jejich potravou a nemilosrdně vysávají naši energii, která je udržuje při životě. Přesně tak, jako my chováme na drůbežích farmách kuřata, tak chovají tito predátoři nás na lidských farmách. Tak mají svoji potravu vždy při ruce. Jejich potravou vedle krve je nízkofrekvenční energie, kterou vytvářejí nekonečným řetězcem organizovaných válečných konfliktů, vyvoláváním strachu (covidová fraška), podporou lidské agrese, bezcitnosti a utrpení. Dnes už tato síla ale není anonymní a ztratila svou velkou výhodu, "svoji neviditelnost" a vypadá to, že po tisících letech směřuje ke své definitivní porážce. Celoplanetární lidská osvobozující armáda, "Aliance", která sdružuje pokrokové síly napříč všemi státy Země a postupně se formovala od 90. let minulého století, vede právě nyní těžkou bitvu o osvobození celého lidstva od této reptiliánsko-archontské satanistické síly, která organizovala naše životy, zabíjela nás, kradla, mučila a zneužívala naše děti. Lidstvo je jen malý krůček od absolutního osvobození a vstupu do "Nového věku". Záleží ale na statečnosti, odhodlání a občanské aktivitě probouzejících se lidí, jak dlouho bude ještě tento poslední krůček lidstvu trvat...

Třetí světová válka – kdo stojí proti lidstvu (1. díl)

13.09.2020

Rychlá navigace: