Souvislosti, které všude nenajdete

Umlčený Wilhelm Reich 2

(2. díl)

Wilhelm Reich byl napadnut vládou a jeho knihy byly doslova páleny jako v době inkvizice. Vláda sestavila komando, které jezdilo po univerzitách a veřejných organizacích, vyhledávalo jeho knihy, které pak zabavovalo a pálilo jako ve středověku. Až do 80 tých let minulého století jsme se o orgonu nemohli nikde dočíst, protože žádné knihy oficiálně neexistovaly. Nemohli jste o orgonu mluvit, psát, zmiňovat ho ani ho praktikovat ve formě nějaké terapie. Reich zjistil, že Vesmír je vědomý, živý a energie, která ho vytváří je také vědomá a živá. Energie orgonu je všude kolem nás, je všudypřítomná, ale má různou koncentraci. Orgon je medium pro elektromagnetické jevy v těle, i ve vesmíru. Je zdrojem elektromagnetizmu a gravitace, je neustále v pohybu a tvoří stále složitější a dokonalejší jednotky, které jsou ohniskem kreativní aktivity. Biony jsou jako prvotní semínka života. Hmota vzniká z bezhmotné orgonové energie, která je zodpovědná za projevy života!

Část výzkumu Reicha odhaluje, že tam, kde je vlhkost a stromy, vznikají mikroorganizmy, probiotika a my do sebe vdechujeme tuto formu energetické a biologické potravy. Tam, kde je pouze mrtvý orgon, vzniká chaotické lidské myšlení a vytváří se patogeny nemoci. Naše vědomí pak vytváří toxické mikroorganizmy. Svým myšlením vytváříme život, více než si uvědomujeme. A proč se vytváří někde toxické mikroorganizmy? Také příroda má svůj imunitní systém a Země se tímto způsobem brání proti nedostatku lásky. My si arogantně myslíme, že můžeme beztrestně udělat cokoliv, ale není tomu tak. Příroda podporuje lásku a každá naše činnost přináší karmický následek. Tak příroda na svou obranu třeba zničí určitý biologický život. Pokud ubližujete mnoha lidem, tak pak třeba zemřete při autonehodě. Karma má mnoho "pracovníků", kteří "zařizují" tyto zdánlivě náhodné věci, jako je třeba říznutí se do prstu a všichni kolem vás jsou vaším zrcadlem. Události kolem vás se nedějí náhodně. Když onemocníte, potřebujete láskyplné jednání a uvědomíte si, co všechno jste dělali špatně... V nemoci usilujete o uzdravení a otevíráte své srdce.

Už v letech 1936 - 1939 Reich zjistil, že se dobré energie tvoří ve formě "probiotik" a špatné ve formě choroboplodných mikrobů a virů. Reich prokázal tvorbu mikroorganizmu ve sterilním prostředí, kde byla jen voda a určité frekvence. Zpochybnil tak dosavadní vědecké teorie a ukázal jejich absurditu. Většina lidí podporována ortodoxní vědou se tomu, že mikrobi vznikají, spontánně vysmívají, ale důkazem jeho teorie je i to, že byl prokázán vznik planktonu na oknech vesmírných stanic pouze na základě reakce vody a Schumanových frekvencí.

Pod mikroskopem Reich pozoroval sterilní oblasti, kde předpokládal vznik mikroorganizmů, objevil se modrý záblesk a z ničeho nic, spontánně se objevili mikroorganizmy, které se začali pohybovat. Zářili modrými světly, měli kulovitou formu. Reich jim začal říkat biony. Podle oficiální vědy je spontánní plození nemožné, protože vědu řídí temné globálně-archontské síly, které rozhodně nechtějí, abychom toto věděli a pochopili tajemství vzniku života! Tato skutečnost totiž má průlomový charakter a ihned přináší další otázky a odpovědi, zejména bourá představu o naší výjimečnosti ve Vesmíru a ukazuje naopak fakt, že Vesmír je plný mimozemského života.

Experimenty W. Reicha byly zopakovány v 90. letech díky práci Dr. Pachecoa. Použil nejčistší písek z pláže Venezuely, zahřál ho na 100°C a smíchal se sterilizovanou vodou. Tedy H2O+SO2. Po 24 hodinách seškrabal povrch zkumavky a v tomto vzorku se tvořili mikroorganizmy.

Otec Charlese Darwina byl zednář 33. nejvyššího stupně a to nám něco naznačuje... Tady jsou kořeny Darwinovy teorie a modelu přirozeného výběru, kterou se nám snaží vnutit, že vrcholem evoluce je nejlepší zabiják, což má být ten nejvyvinutější. Pokud budete součástí duchovní sekty, která chce všechny okolo ovládat a zotročit, tak budete vědu směřovat k tomu, v co věříte. Třeba i k tomu, že Bůh je to: že přežijí jen ti nejsilnější. Charles Darwin těsně před smrtí svoji teorii nakonec sám zpochybnil a odvolal, ale o tom nám řízená věda samozřejmě už nic neřekne.

Vraťme se k vesmírným zákonitostem a "božské síle", která nás i celý Vesmír stvořila. Buďme mírumilovní a láskyplní. Ztišme se a mnohem více naslouchejme... Životní síla je všude kolem nás, prostupuje námi a rozvíjí naše vyšší vědomí, intuici a přináší nám inspiraci. Energie, která námi ale prostupuje, musí být zdravě vybita přes naši užitečnou činnost, tvořivou kreativitu a zdravou komunikaci. Jak toto proběhne, vytvoří se ve vašem těle probiotika a to je vše, co vaše tělo potřebuje, aby bylo zdravé a vitální. Tato energie rozkládá a ničí choroboplodné mikroby a bakterie, které by vás připravovali o zdraví a vitalitu. Své zdraví a vitalitu má každý ve svých rukách. Dělejte jen to, co vás baví, těší, má hlubší smysl a je v souladu s vaším srdcem a svědomím. Žádné peníze světa nestojí za to, abyste mysleli a jednali jinak. Kolem nás existuje životní síla, kterou se jen musíme naučit správně využívat.

Umlčený Wilhelm Reich 2

08.08.2020

Rychlá navigace: