Souvislosti, které všude nenajdete

UPOZORNĚNÍ: Určité testry na COVID-19 JSOU KONTAMINOVÁNY NOVÝM ORGANISMEM !!! (Nanoboti a paraziti vlasovci)

(8. díl)

V únoru Legitim.ch varoval, že strůjci koronového podvodu mají technologii, která nás tajně očkuje pomocí testu PCR, podle publikace Univerzity Johna Hopkinse. Nezávislí pozorovatelé objevili meritum věci a objevili neznámé organismy na čínských testovacích tyčinkách z TESTSEALABS, které reagují na teplo a kapalinu. Děsivý nález byl několikrát potvrzen. Zatímco filipínský regulační úřad varuje všechny zdravotníky a širokou veřejnost před nákupem a používáním necertifikovaných testovacích souprav Covid-19, my je používáme nekontrolovaným způsobem. Celá řada videí ukazují, co lze na těchto testovacích soupravách nalézt.
Poznámka: Sliznice slouží k mechanickému vymezení orgánů a mají důležitou ochrannou funkci proti napadení patogeny. Pokud se lékař dostane dostatečně hluboko s kontaminovaným vatovým tamponem, parazit vstoupí do vašeho těla. To, že je populace tak nedbale nebo úmyslně vystavena pochybnému produktu z Číny, je nepřijatelné a pravděpodobně také kriminální.
Opticky můžeme vidět černé nitě, které byly pozorovány na testovací tyči, "vláknové roboty", které v roce 2019 představily některé vědecké časopisy. Tým z MIT v čele s Xuanhe Zhao v časopise Science Robotics představuje nejnovější modelovou řadu takových zařízení: vláknový robotický červ vedený magnetickými poli, který se může také pohybovat úzkými krevními cévami cíleně v mozku. Vzhledem k tomu, že vyšlo najevo, že Bill Gates daroval miliony MIT jménem Jeffreyho Epsteina, lze takzvanou elitní univerzitu považovat za kompromitovanou a nebezpečnou pro bezpečnost lidí.
Nanoboty a morgelony jsou v rouškách potvrzeny.
Ke všem děsivým zprávám se připojila i Johns Hopkins University. Potvrzuje, že všichni, kteří se nechtějí očkovat, jsou takto očkováni (kontaminováni) tyčinkou do nosu. Mikroskopické snímky jasně ukazují, že černé nitě nejsou banální kontaminací a každý soudný člověk si musí uvědomit, jak nebezpečný je tento testovací postup, když jsou nekontrolovaným způsobem zasunuty kontaminanty z Číny přes sliznice, které pak "putují" do mozku. Každý, kdo již byl takto postižen, by měl prozkoumat otázku, zda je možné tyto nanoboty oxidovat oxidem chloričitým. Pokud ano, mohlo by to také vysvětlit, proč systém tak vehementně bojuje s MMS. Nejlepší kontaktní osobou pro tuto záležitost bude pravděpodobně německý expert na MMS Andreas Kalcker.
Bruno Würtenberger a další autority naléhavě varují před těmito "trojskými koňmi".
LEGITIM.CH potvrzuje morgelony ve všech rouškách. Jsme ve válce!!! V této válce se střílí neviditelnými zbraněmi. K tomu všemu mají zájem tito nelidští zloduši podpořit destruktivní výsledek této války (co nejvíce mrtvých) 5G systémem. Dle našich dat je výkon vysílačů po celé EU zesílen asi na dvojnásobek. Intenzitu může změřit každý doma sám, pokud máte možnost.

UPOZORNĚNÍ: Určité testry na COVID-19 JSOU KONTAMINOVÁNY NOVÝM ORGANISMEM !!! (Nanoboti a paraziti vlasovci)

10.04.2021

Rychlá navigace: