Souvislosti, které všude nenajdete

Vážení, jsem Ukrajinec, který žije v Česku téměř 30 let... (2. část)

(2. část)

Kdo jste četl Orwella, vzpomeňte na popisovanou pravidelnou dávku vzteku, kterou lidé byli povinni vyjadřovat proti určité osobnosti. My teď máme také takovou osobnost a máme být na ní všichni vzteklí. Myslíte si, že tento vztek je ve skutečnosti pro nás v něčem dobrý?

Ale přes všechno, co se nyní děje, přichází Naděje a Bod zlomu. Máme totiž velkou schopnost hluboce v nás ukrytou, opustit vizi starého světa, který nyní nezadržitelně dosluhuje. Všechny tyto události, ať už jde o Covid, ukrajinské události a jsem si jistý, že brzy přijdou další, protože Systém potřebuje co největší stres, aby lidé byli dostatečně ovladatelní. Nutí nás, abychom všemu tomu věnovali patřičnou pozornost. Rozhodně ale nemá cenu věnovat svou pozornost dějům "vytvářenými" médii. Média jsou do očí bijící příklad toho, že kdo si chce zachovat nadhled a štěstí v životě, musí sledování médií naprosto opustit. Sám vím, jaké to je, protože jsem to už udělal před 5 lety, což byl 3týdenní docela brutální detox. Pak ale konečně zase uvidíte "doopravdy svítit Slunce" a pocítíte skutečnou radost ve svém srdci. A to je ten klíčový bod vaší pozitivní změny – zdůrazňovat Lásku, Mír, Pravdu, Svědomí a další podobné hodnoty, za kterými je třeba v životě jít.

Proto se dnes řídím heslem: "Nepůjdu na pochod proti válce, ale pozvěte mě, až bude pochod za mír." Ano, myšlenky, které vyjadřujeme, tak živíme. A pochodem proti něčemu tu věc jenom posílíme. Dobro nikdy nemůže zvítězit skrze boj... Proto právě platí, že když se soustředíme na pozitivní hodnoty, radost a štěstí, jakkoli se naší mysli může zdát budoucnost nejistá, tak právě to nás zachraňuje a rovnou přivádí do "Ráje", do našeho středu a vnitřní rovnováhy, kde získáme tu největší sílu a schopnost jednat v Pravdě a Lásce. Nedávejme pozornost myšlenkám a emocím, které jsou bolestivé, nepříjemné a "nízké". Pokud přijdou, prožijte je, pak zpracujte a nakonec rychle opusťte. Nekrmte zlo tím, že budete třeba od rána do noci sledovat v médiích, "co je nového" s patřičně negativními komentáři reportérských loutek. Vaše případné nadávky a naštvané reakce by jen ve vašem těle i duši přiživovaly tu strašnou tragédii. To je smyčka, která vás dokonale uvězní a zbaví síly.

Já žiju život v Lásce, a když ji v sobě dostatečně ukotvím, tak ji dokážu poslat komukoliv, ať je to Putin nebo Zelenskyj. Ano, toto je jediná cesta. Protože jako příjemci ohromného množství nenávisti, nemůžeme udělat nic, co by se nám líbilo. A to je rozdíl mezi myšlením Minulosti a nově vznikající Přítomnosti. Získat víru ve své silné vědomí, a že mě nic nemůže zabít ani zničit. Fyzická stránka není totiž všechno, protože je jen maličkou výsečí naší skutečné existence. Pokud už mám zemřít, tak raději zemřu s těmito idejemi než se zlobou v srdci. Toto přesvědčení posouvá náš svět dopředu a žádný špatný člověk ani žádná zlá myšlenka už nedokáže takové probuzené vědomí ovládnout. A takový život stojí za to žít. Život ve vnitřním Míru, Lásce a neustálé Radosti. Každá minuta takového života je mnohem cennější, než celý život ve vzteku... V hlubokém soucitu se všemi bratry a sestrami z Ukrajiny, Ruska, Evropy i celého světa žiju svůj život. V hluboké úctě a Lásce k vám všem, protože jsme všichni jedno Vědomí, které se vyvíjí, roste a vytváří Novou Zemi.

Vážení, jsem Ukrajinec, který žije v Česku téměř 30 let... (2. část)

01.04.2022

Rychlá navigace: