Souvislosti, které všude nenajdete

Velezrada v USA?

Pokud se prokáže alespoň třetina volebních podvodů, o kterých se hovoří, dojde bezpochyby ke grandióznímu skandálu, který sdělovací prostředky se svými "falešnými zprávami" nedokážou utajit. Nejvyšší soud USA buď navždy pochová svobodu a demokracii ve své zemi, pokud před tímto kolosálním podvodem zavře oči, což je nepravděpodobné, protože Trumpovi příznivci a právníci, kteří hlasují podle zákona a nikoli podle "hlasu srdce", jsou zde ve většině. Nebo tentýž Nejvyšší soud přiřkne vítězství v listopadových volbách prezidentu Trumpovi a ten dosáhne znovuzvolení na druhé funkční období. Jak to dopadne, se dozvíme již brzy.
"Firma vlastnící systém Dominion získala necelý měsíc před volbami od švýcarské banky 400 milionů dolarů s úzkými vazbami na čínskou vládu. Tato informace může zásadní způsobem ovlivnit výsledek prezidentských voleb v USA. Za touto transakcí stojí USB Securities, čínská investiční banka a makléřská společnost přidružená k švýcarské investiční bance UBS. Ta ji vlastní ze 24,99%. Zbývajících 75% společnosti UBS Securities vlastní čínská vláda", uvádí se ve zprávě. Vyšetřování prováděné společností Austin Security and Investigation Solutions se zaměřilo na firmu Staple Street Capital, která v roce 2018 získala společnost Dominion Voting Systems. Závěry vyplývají z dokumentů Americké komise pro cenné papíry. Společnost Dominion Voting Systems provozuje volební automaty ve 28 státech USA a byla obviněna na základě mnoha důkazů prezidentem Donaldem Trumpem a jeho právníky z účasti na mazání milionů hlasů určených pro Trumpa a přidávání hlasů protikandidátovi Bidenovi o volební noci.
Bylo zjištěno, že muž, který počítal hlasy je napojen na Sorose. "Prostě si s těmi hlasy dělali, co chtěli. Přesouvali, mazali... Mám důkazů, kam se podíváš", říká Trumpova advokátka.
Odhalení, že společnost Dominion Voting Systems má finanční vazby na čínskou vládu prostřednictvím cenných papírů UBS Securities, posiluje tvrzení Trumpa a jeho týmu, že zahraniční aktéři pracující pro komunistickou Čínu zasáhli do prezidentských voleb ve prospěch Joe Bidena. Trump už tehdy prohlásil, že je důležité, aby Spojené státy měly v době prezidentských voleb všech devět nejvyšších soudců. "Spoléhám na ně, že dohlédnou na právoplatnost volebních lístků", řekl. Složení soudců Trumpovi nahrává.
Na základě hrozby ataku cizí mocností proti USA Generál McInerney ve výslužbě vyzývá prezidenta Trumpa, aby vyhlásil národní pohotovost (National Emergency) pro zahraniční volební vměšování a aby použil zákon o povstání ke zničení BLM a ANTIFA. Gen. Mcinerney: "Toto je zrada, s mezinárodní účastí, která má za cíl svrhnout tuto vládu."
Soudce Batten už POTŘETÍ rozhodl o desetidenním zákazu přiblížení se k hlasovacím zařízením pro zrádce z GA, kteří se k nim chtějí dostat. V právnické bitvě bylo odhaleno, že vlastníky hlasovacích zařízení je stát, který podepsal smlouvu s Dominionem. Deep State v Arizoně tím propadl ještě hlouběji do bezedné propasti. Někdy nestačí říct veřejnosti pravdu. MUSÍTE JIM TO UKÁZAT. Jsem vděčný voličům, okresním volebním úřadům, okresním nahrávacím úřadům a anketním pracovníkům po celém státě za jejich oddanost transparentnosti našeho volebního systému. /General Brnovich/
On-line důkazy o podvodu na voličích jsou zběsile zakrývány. Všichni, co to dělají, se podílí na veliké vině. Volební podvody jsou mediálně bagatelizovány a ignorovány – weby, data, protokoly smluv, volební lístky, jsou ničeny, informace a důkazy cenzurovány a mazány vpravo i vlevo. Soudní znalec u výslechu v Arizoně řekl, že by "vsadil život" na to, že šlo o velký podvod, a že čísla v Arizoně jsou na základě prověřovaných údajů jednoznačně podvodná a dále řekl: "Raději rezignuji, než abych stvrdil tyto volební výsledky" v Arizoně. Mezitím Deep State a jeho nohsledi dělají, co umí – PANIKAŘÍ. Proč panikaří? Protože existují NEVYVRATITELNÉ DŮKAZY, že USA se staly zemí vystavené široké VELEZRADĚ s mezinárodní účastí a ti, kteří vše připravili a podporovali, budou nyní čelit spravedlnosti a vojenským tribunálům.

Velezrada v USA?

11.12.2020

Rychlá navigace: