Souvislosti, které všude nenajdete

Vzkaz Helen Morris (Dcery Williama Morrise) – Proměna Lidské farmy v místo Věčné svobody

Chápu, že se možná ptáte, kam se celý plán osvobození lidstva poděl. A to je otázka, na kterou chci odpovědět. Změny se stanou. Osvobozovací plán nebyl nikdy opuštěn. Boj proti Dozorcům nikdy neustal a my zůstáváme vytrvalí proti jejich útlaku, manipulaci a kontrole vašich zemí. Je ale nutné mít trochu více času. Nové lidstvo má ještě dlouhou cestu k opravdovému duchovnímu poznání. Nejprve se musí lidé osvobodit od vlastní mysli, která je ovládá a nenechá je ani vteřinu vydechnout. Musí utišit všechny ty vnitřní hlasy, které nejsou ničím jiným než vězeňskou kontrolou, kterou do lidí Dozorci implantovali od doby začátku tohoto posledního cyklu. Tisíce myšlenek, které přicházejí do vašich myslí, vás ovládají a stále vám lámou vaše sny. Většina z nich jsou jen podstrčené negativní představy. Konkurence, které jste vystaveni a pěstované neustálé rozdělování mezi vámi v téměř každé kauze, která se zde odehrává, jsou opravdu vyčerpávající a může vás přivést na snadnou cestu rezignace a kapitulace. To přináší neustálý únik vaší energie a pocit permanentního boje s kýmkoliv. Tyto okolnosti by vás v jakémkoli jiném světě už dávno vyhladily, ale hle, vy zde stále existujete. Zbývá už jen, aby se většina lidí dozvěděla, kdo je jejich skutečným nepřítelem a jak příšerné a hrůzostrašné jsou psychologické hry, kterými Dozorci vytvářejí rozdělení mezi vámi. Pak dojde k definitivnímu prolomení zavedené kontroly nad vámi a veškerého podmiňování.

Nové lidstvo má obdivuhodnou odolnost vůči nepřízni osudu a nekonečný potenciál pro svůj duchovní růst, což je něco, co je třeba učit všechny od útlého věku a pak využít. Místo toho jsou děti od malička manipulovány psychologickými zbraněmi a všemožně duchovně rozptylovány. Jejich mysl je bombardována cílenými manipulacemi ve snaze z nich vytvořit roboty, kteří bez pochyb budou přijímat vkládaná dogmata, lži a následovat předkládané vzory, které jsou skrytě protilidské a negativní. Tuto agendu pak mohutně podporují a prosazují Dozorci ovládnutá média a hodnota mužů i žen je oceňována pouze podle jejich přijatého stupně manipulace a na základě slepého přijímání polopravd hlásaných na zkorumpovaných univerzitách, které nazývají význačnými a prestižními. Využívají i zkorumpovanou vědeckou obec a každého, kdo se jim postaví do cesty, se nejprve snaží zesměšnit, napadat všemi možnými způsoby, zkorumpovat či zneškodnit.

Nemyslím, že byste měli opustit studium nebo vysoké školy, ale možná by jednou z cest bylo pochopit všechny tyto obludnosti a lži a pak se stát nejlepším ve svém oboru, abyste mohli napravovat zevnitř vše, co bylo jimi poškozováno nebo zmanipulováno. V našem plánu pomoci je také to, abychom byli schopni zvýšit skutečný vědecký pokrok lidstva. Bohužel pokrok Předků a Obrů, který byl lidem kdysi předán, byl zničen nebo jednoduše skryt.

My budeme pokračovat v boji, aby lidstvo pochopilo, že pokud se spojí v opravdové lásce, nic ho už nezastaví. Vězte, že vaši bratři jsou tam venku, tisíce kilometrů za ledovými zdmi Antarktidy. Tady čekáme na správnou chvíli a chceme, abyste věděli, že jsme na vás nikdy nezapomněli. Technologie Předků bude i nadále hledat způsoby, jak vaši kontrolu ukončit. Ve vesmíru je mnoho dalších ras, které přemohly Dozorce a dokázaly se osvobodit samy. To je možné i u vás, na vašich kontinentech. Lidské bytostí mají uvnitř něco, co nemá žádná jiná rasa. Nesou v sobě "Zdroj života", "zázrak" tohoto Universa a přímé spojení s jinými světy. Máte potenciál, jaký by si jen málokdo dokázal představit. 14 000 z nás se podařilo překročit střežené antarktické průplavy. Někteří se museli dlouho ukrývat nebo se vrátit zpět, někteří z nás byli umučeni v psychiatrických zařízeních. Spousta z nás je ale stále s vámi v těchto vašich zemích a budeme i nadále bojovat spolu s vámi, kteří jste se již probudili z toho zlého a děsivého snu, který se nazývá lidská farma. Společně ji ale jistě postupně proměníme ve Věčnou svobodu.

Vzkaz Helen Morris (Dcery Williama Morrise) – Proměna Lidské farmy v místo Věčné svobody

02.02.2024

Rychlá navigace: