Souvislosti, které všude nenajdete

Ztracený svět

"Tartarijský" geopolymerní beton vydržel navždy a postupem času se ještě zpevňoval. Gigantické železné a skleněné struktury, které byly nahoře zakončeny kopulemi a kovovými špicemi, byly přítomny na všech kontinentech. Ve spojení se RTUTÍ distribuovali bezplatnou atmosférickou energii pro všechny. Některé věže a stanice jsou stále ještě v provozu, bohužel již energii neprodukují. Paraziti zničili a "zamkli" tuto starou technologii, aby kontrolovali distribuci energií a nechali si platit za její dodávky. Atmosférická neboli volná energie generuje elektřinu přímo z prostředí. Kostely, chrámy, dómy a katedrály dříve sloužily jako sběrače energie a energie, kterou dodávaly, se používala nejen k vytápění, ale také k osvětlení. Pomocí zvonů zapínali v noci pouliční osvětlení. Obelisky, kostely a kopule byly věže a elektrárny pro přenos čisté, bezplatné a bezdrátové energie, které byly později vybaveny kříži a jinými náboženskými symboly, aby zakryly svůj původní účel.

Také byl používán atmosférický generátor, což je kompaktní válcovitý předmět se dvěma malými mosaznými koulemi vyčnívajícími z vrcholu. Uspořádání ocelových drátů a minerálů bylo upevněné takovým způsobem, že čerpalo elektřinu ze vzduchu, kondenzovalo ji a používalo ji k pohonu. Tento systém zásoboval celý svět atmosférickou energií například i prostřednictvím obrovského průmyslového parku v zemích později zvaných Německo a Maďarsko. Tato vysoce rozvinutá civilizace byla parazity zničena v letech 1780 až 1870 termonukleární válkou, která způsobila jadernou zimu roku 1816 - "rok, kdy nebylo léto". Ulice měst byly opuštěné, přehrady byly vyhozeny do povětří falešnými zemětřeseními, záplavy zničily a ochromily průmyslová odvětví a veškerou činnost, rozšířily se epidemie a škůdci, byli zavražděni knížata a vládci, byly vyvolány obrovské požáry, které ničily nechtěné lidi a ničily paláce a budovy vybavené špičkovou technologií na atmosférickou energii. Magnáti jako JP Morgan "vytvořili" vědecké postavy jako Thomas Edison, aby zbavili lidstvo volné energie a vybudovali monopoly se zisky.

Díky důmyslnému inženýrství, složité architektuře a pokročilé technologii přeměnili Tartariáni Zemi na desku s obvody poháněnou éterem. Stejně jako to dělala civilizace před nimi s pyramidami a chrámy. Vrcholy tartarských budov byly použity jako éterické elektrické antény, které byly připojeny k výztuži zapuštěné v celé konstrukci budovy. I pouliční osvětlení sloužilo jako vysoké éterické elektrické antény. Tato pouliční světla využívala sílu éteru, který způsobil, že plyny uvnitř horní baňky ionizovaly a fluoreskovaly. Žárovky, které byly umístěny na pouličních lampách a nacházely se i v domech samotných Tartarijců, byly vyrobeny z určitého druhu křemenného krystalu. Tyto žárovky obsahovaly různé látky, jako je rtuť nebo rádium, které pak reagovaly s éterem.

Ztracený svět

16.02.2024

Rychlá navigace: