Souvislosti, které všude nenajdete

Život v zrcadlovém světě, v realitě pěti smyslů

(Článek 55)

Vzdělávání zde není od toho, aby rozvíjelo jedinečné svobodné uvažování, ale aby pěstovalo přikyvující, slepě poslušné otroky tělem i duší. Takoví totiž budou akceptovat svou pozici bezmocného kolečka v nemilosrdné mašinérii života, která z nich vysává život, energii a kreativitu. John D. Rockefeler, zakladatel Výboru pro obecné vzdělávání řekl: "Nechci národ myslitelů. Chci národ dělníků, národ otroků." Když už lidé nemohou pracovat tak je Systém vyplivne do důchodu, což obvykle znamená několik let utrpení a strádání. Systému je úplně jedno, co s vámi bude. Cožpak nás nějak vzrušuje výměna ozubeného kolečka v převodovce? Ne, prostě tam dáme nové. A Systém to dělá přesně tak. Naše Já je vzděláváno (programováno) tak, aby to vyhovovalo plánům a zájmům Systému. Pokud jsi rybou a neumíš vyšplhat na strom, tak jsi odepsaný. Systém má zájem pouze o ty, kdo umí lozit po stromech a určitě v jeho lese zabloudí.

Systém chce, abyste skutečnou realitu vnímali pouze prostřednictvím filtru pěti smyslů. Naší realitou je život v přeludu a pak je jen to co vidíme, slyšíme, čeho se můžeme dotknout, co cítíme a můžeme ochutnat. Tyto smysly jsou ale "šálivé" výtvory naprogramovaného mozku. Systém nechce, abyste toto věděli, a dělá vše pro to, aby vás od této pravdy odvedl a vy tak v nevědomosti sloužili jeho zájmům. Jsme vlastně uzavřeni v zrcadlovém světě a žijeme v převrácené skutečnosti. Mainstreamové vzdělávání tvrdě prosazuje víru v čistě fyzickou realitu, protože tato víra vás udržuje v zajetí a vězení pěti smyslů. Vašemu nekonečnému a nesmrtelnému vědomí jsou tak zabouchnuty dveře do všech "komnat".

Většina těch, kteří pracují v mnohotvarém hlavním mainstreamovém proudu, nemají ani ponětí, že šíří neskutečně obrovskou mystifikaci, protože si prošli stejnou mašinérií systémového vzdělávání a mají v sobě stejný program, podporovaný vším a všemi okolo. Věří ji a vnímají ji jako skutečný svět. Kdokoliv, kdo tuto mystifikaci odkryje, dočká se od "reálného světa" odmítnutí, výsměchu a pohrdání, k čemuž se podbízivě rád přidává dav zkorumpovaných hlupáků, přežívajících otroků, chodících zombie, omezených počítačových terminálů, agresivních nevzdělanců a lidí bez srdce.

Více informací na: www.bezleku.cz
Kniha: Osvoboďte zakletou princeznu, svoji duši

Život v zrcadlovém světě, v realitě pěti smyslů

31.08.2018

Rychlá navigace: